240 likes | 371 Views
Тема: Формула корен і в квадратного рівняння. Педагог і чна майстерня. Мета: закріпити знання і вміння учнів. Навчальна:.
E N D
Тема: Формула коренів квадратного рівняння Педагогічнамайстерня
Мета: закріпити знання і вміння учнів Навчальна: • розв’язувати неповні квадратні рівняння, вивести формулу коренів квадратного рівняння, навчити учнів застосовувати формулу коренів до розв’язування квадратних рівнянь. Розвиваюча: розвивати індивідуальні особливості кожного учня, створюючи комфортний психологічний клімат, розвивати аналітичні здібності і логічне мислення. Виховна: формувати активність особистості учня, взаємодопомогу, колективізм і в той же час самостійність кожного.
Оформлення кабінету: На дошці: • 1. Тема уроку • 2. Правила майстерні:- В майстерні всі рівні.- Я ставлюсь до думки однокласника з повагою.- Я не боюсь говорити, так як знаю,що до моєї думки теж віднесуться з повагою. • 3. Домашнє завдання: п.20 № 930, 932, 935.Творче завдання: Знайти співвідношення між а, в, с при
На столах: • Пам’ятка для командира:- При обговоренні починай з себе, потім слово передай тому, хто сидить поряд.- Думку групи будь готовий висловити сам, або передай слово членам групи.- При відповіді користуйся незакінченими реченнями:- на нашу думку …- наша група вважає …- в результаті обговорення ми прийшли до висновку …- наша група в результаті обговорення до єдиної думки не прийшла …- в результаті роботи групи отримали такий результат … • Комплект карток • Комплект карток для самостійної роботи кожному учневі • Номер групи
Обладнання: • 1. Три конверти для рефлексій з написами “все зрозуміло і засвоєно”, “важко і не все зрозуміло’’, “не зрозуміло і не засвоєно” • 2. Бумага для розв’язування задач. • 3. Карточки для визначення місця кожного учня при вході в клас
1.Індукція 5 хв
2.Організаційний момент 3 хв.
4. Афішування і соціалізація 10 хв.
5.Реконструкція 5 хв.
5.Реконструкція 5 хв.
6. Деконструкція 7 хв.
7.Соціалізація 10 хв.
8.Розрив. Інсайт. Здогад 10 хв.
9.Соціалізація 5хв.
10.Робота з підручником 10 хв.
12.Соціалізація 10 хв. 1) D>0, два кореніх1,2= 3) D<0,коренів немає 2) D=0, один корінь X=
13.Рефлексія 5 хв. «Не зрозуміло і не все засвоєно» «Все зрозуміло і засвоєно» «Важко і не все зрозуміло»